ANKARA HP SERVİSİ DAİMA YANINIZDA

29/12/2018 0 Yazar: videoadmin

HP teknik servisimiz uzun yıllardır sektör içerisinde yer alıyor ve ustalıkla tecrübemizi sizlere yansıtıyoruz. Her gün çalışma saatleri içerisinde Ankara Hp servisi olarak teknolojik aletlerinizin sorunlarını belirliyor bu alanda çeşitli yöntemler uygulayarak sizler için ideal çözüm yolları tercih ediliyor.  Gün içerisinde hangi saatte olursa olsun müşterilerimize parça tedariki, arıza incelemesi gibi işlemler yapılmakta.

Firmamıza herhangi bir sorundan dolayı gelen kişilere ilk olarak arıza maliyeti konusunda bilgi veriliyor ve müşteri onayını aldıktan sonra eğer sorunlu ürün yazıcı ise parça değiştirmek için içerisinde bulunan parçalar çıkartılır. Hp yazıcı tamiri için ardından ise temizleme işlemleri gerçekleştirilir ve sevkiyata çıkmaktadır.  Yapılan tüm işlemlerimiz genellikle 6 ya da 12 aylık bir garanti süreci bulunmaktadır.

Yaptığımız işlemlerde çok sık olmasa bile bazı hata durumları gelişir ise bu alanda sizlere garanti kapsamında ücretsiz bir onarım hizmeti gerçekleştiriyoruz. Alanının en iddialı Hp servisi şubemiz ile sizlerin yanında en iyi şekilde yer alıyor. Profesyonel ekibimiz ile tüm işlemlerinizde üstün bir başarı gerçekleştiriyoruz.