Böbrek Nakli Hakkında Her Şey

Böbrek Nakli Hakkında Her Şey

20/01/2019 0 Yazar: videoadmin

Sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek başarılı bir böbrek nakli ekibi kuran Böbrek Nakli Merkezi, günümüzün kanayan yarası organ nakli konusunda üstün başarılara imza atmaktadır. Hasta odaklı çalışmalarından asla ödün vermeyen ekibimiz, böbrek yetmezliğine neden olan durumları ve çözümleri detaylı bir şekilde araştırmaktadır. Böbrek yetmezliğinin tedavisi için başka bir çare kalmadığı zaman böbrek naklinin yapılması zorunludur.

Böbrek Nakli Merkezi olarak kendimizi ve tekniklerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Bu yolda teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi de ihmal etmiyoruz. Türkiye’nin öncelikli sorunlarından biri organ bağışının önemi ile ilgili eksik bilgiye sahip olunmasıdır. Eski dönemlerde başarılı sonuçlar elde edilmemesi bu sorun üzerinde etkili olmuştur. Kurum olarak bu algıyı sona erdirmek için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Merkezimiz İstanbul Şişli’de hizmetlerini sürdürmektedir. Ancak deneyimli ekibimizden yardım almanız için İstanbul’da ikamet etme zorunluluğunuz yoktur. İletişim hatlarımızdan veya online olarak https://bobreknakliturkiye.com.tr web sayfamızdan merkezimize ulaşarak nakil sürecini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. İkamet ettiğiniz şehirde tüm tetkikleri yaptırarak merkezimize gelebilirsiniz. Her türlü ayrıntıya dikkat eden ekibimiz, sürecin en sağlıklı şekilde yürütülmesi için elinden geleni yapmaktadır.