Çevre Dostu Kumaş Çeşitlerine Ulaşmanız Artık Çok Kolay

Çevre Dostu Kumaş Çeşitlerine Ulaşmanız Artık Çok Kolay

08/01/2019 0 Yazar: videoadmin

Farklı zevk ve beğeniye sahip müşterilerin ihtiyaçlarına tam uygun çözümler sunmak için yola çıkan, çıktığı yolda başarıları ile kalitesini ispatlayan İsa Ev Tekstil, müşterileri ile işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütmektedir. Son dönemlerde büyük ilgi gören hambez akfil kumaşlarımız büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Sezonun moda renk ve tasarımlarını yakından takip eden ekibimiz, modern tarzda tasarladığı kumaşları ile müşterilerinden geçer not almaktadır.

Kumaş yüzeylerinde kullanılan ipliklerin kalitesi son derece yüksek olan pamuk saten kumaş ürünlerimiz hava geçirgenliği ile beğeni toplamaktadır. Özellikle yumuşak bir yapıya sahip olan bu tür kumaşlarımızı güvenle kullanabileceksiniz. Tamamen doğal yüzde 100 pamuktan yapılan ürünümüz evreye dost bir özelliğe sahiptir.

Nevresim takımı, yastık kılıfı, sandalye minderi, lastikli ve düz çarşaflar gibi çeşitli ürünlerin yapımında kullanılan nevresim kumaş çeşitlerimizi de incelemenizi öneriyoruz. Her ürünümüze olan güvenimiz, nevresim kumaşımıza da oldukça fazladır. Muhtelif renk ve desenlere sahip olan ürün çeşidimiz arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Sitemize istediğiniz zaman giriş yaparak, hızlı sipariş formunu doldurabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.