Doğrudan Satış Fırsatı

Doğrudan Satış Fırsatı

21/01/2019 0 Yazar: videoadmin

Kozmetik sektörünün lider markalarından biri haline gelen Farmasi, birbirinden kaliteli ve sağlıklı ürünleri ile beklentileri fazlası ile karşılamaktadır. Birçok farklı kategoride ihtiyaç ve taleplere uygun ürünler sunan markamız, bünyesine kattığı satış temsilcileri ile hizmet ağını sürekli olarak geliştirmektedir. Bu gelişime sizlerde katılmak ve elde ettiğiniz kazancı artırmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise gursenguven.com.tr adresine siz değerli temsilci adaylarımızı davet ediyoruz.

Markamızın temsilcisi olmanız için eğitim, diploma, cinsiyet gibi herhangi bir şart aranmamaktadır. Ayrıca farklı bir sektörde iş yapıyor olmanız da temsilci olmanıza engel değildir. Ancak tüm şehirlerimizde olduğu gibi Kocaeli Farmasi ailemize de katılmak için 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Kaliteli bir iş disiplini içerisinde yürütülen faaliyetlerimize sizlerde katılarak üyelik aidatı vermeden kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde çok kolay ve kullanışlı bir sistem geliştirilmiştir. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra farmasiint.com adresi üzerinden kimlik numaranız ve şifreniz ile Farmasi girişimci girişi yaparak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirleyerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Elinize ulaşan siparişleri müşterilerinize satarak kazancınızı artırabilirsiniz.