HEPBİLİRİM OYUNU İLE ÖĞRENİN

HEPBİLİRİM OYUNU İLE ÖĞRENİN

31/12/2018 0 Yazar: videoadmin

Bilgi yarışmamızda pek çok farklı kategorilerde birçok soru bulunmaktadır. Yarışma gerçekleşirken eğlenecek, çeşitli bilgileri öğrenmenizi sağlıyor. Hepbilirim yarışmamızda tarih, felsefe, eğitim, genel kültür, sağlık gibi kategorilerde hazırlanarak sizlere güncel soruları yarışmalarda soruyoruz. Günümüzün en yeni bilgi yarışması hepbilirim oluyor.

Farklı sorular ile yarışacak eğlenirken öğreneceksiniz.  Oyunumuza dilerseniz üye olabilir dilerseniz de misafir olarak yarışmamıza katılabilirsiniz.  Üye olduktan sonra ise yarışlarda aldığınız her puan top 15 listesinde lider olmanıza yardımcı olacaktır.  Oyunu oynarken bilgi seviyenizi ölçeceksiniz aynı zamanda kendinizi diğer insanlar ile yarıştırabileceksiniz. Bilgi Yarışması oyunumuz sayesinde çeşitli ilginç bilgilere merhaba diyeceksiniz.

Her geçen gün soru havuzumuz daha da büyütülerek sizler için daha eğlenceli bir ortam oluşturmak için uğraşıyoruz. Sizlerde oyunumuzu kullanarak genel kültür bilgisi seviyenizi ölçebilirsiniz.  Çeşitli seviyelerde sorularla karşınıza geliyoruz. Milyoner oyununa benzetebileceğimiz oyunumuzda da 2 adet joker ve belli bir sürelik cevap verme hakları bulunmaktadır.  Özgün bir tasarıma sahip olan oyun adeta sizi bağımlısı yapacak. Bu harika oyuna https://hepbilirim.com adresinden giriş yapabilirsiniz.