Mithrandir Kitap Kulübü’nün Avantajlarından Yararlanın

Mithrandir Kitap Kulübü’nün Avantajlarından Yararlanın

10/01/2019 0 Yazar: videoadmin

Kitap okuma alışkanlığının azaldığı günümüzde, bu alışkanlığı en iyi seviyelere taşımak için deneyimli bir ekip ile hizmetlerine başlayan Mithrandir Kitap Kulübü, okur sever ailemize sizleri de eklemek istiyor. 2017 yılından bu yana kapsamlı çalışmalar sürdüren ekibimiz,  Carl Sagan Kozmos incelemesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Üslubu ve yazma şekli ile ilgi çeken yazarın en önemli eseri olan Evrenin ve Yaşamın Sırları sitemizde incelenmiştir.

En çok satanlar listesinde yerini alan Zübük kitap incelemesi de unutulmamıştır. Aziz Nesin tarafından kaleme alınan eserin içeriğine detaylı bir şekilde değinilmiştir. Çok partili dönemdeki Türkiye’nin küçük bir kasabasında geçen ve tüm olayları eleştirel bir şekilde ele alan eser büyük ilgi görmektedir.

Sitemizde Tess Gerritsen Cerrah kitabı incelemesi de yer almaktadır. Soluksuz bir gerilimin yaşandığı eserdeki tüm heyecanları gerçek olarak hissedebileceksiniz. Kitaptaki korkuları, heyecanları ve gerilimleri çok etkili bir şekilde hissedebileceğiniz kaliteli bir inceleme sunulan sitemize dilediğiniz zaman giriş yapabiliyorsunuz. Uzman ve kitap okumayı seven editörler tarafından yapılan incelemelere hayran kalacaksınız.