Su Arıtma Cihazı Ve Su Arıtma Sistemlerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su Arıtma Cihazı Ve Su Arıtma Sistemlerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

12/02/2019 0 Yazar: videoadmin

Son zamanlarda gündemin en dikkat çekici konularından biri,şişe ve damacana sularında tespit edilen, suyun organiğini bozan kimyasallar oldu. Sağlıklı su içmek adına “hazır su” kullanımı akıllarda musluk suyu temiz olamaz olgusu uyandırıyor. Elbette ki musluk suyu da diğer sular gibi kaynağından evimize gelene kadar farklı işlemlerden geçerek bize ulaşıyor. Fakat kaliteli bir su arıtma cihazı ile suyumuzu güvenle kullanmak mümkün. Dikkat etmeniz gereken en önemli faktör cihazın uluslararası sağlık kuruluşlarından onaylanmış filtreler kullanmasıdır.

Su arıtma filtresi mekaniğin en önemli parçasıdır. Cihazın suyu ağır metallerden, organik ve inorganik maddelerden ve suya karışabilecek tüm atıklardan güvenle arıtabilmesi için filtre seçimi mühimdir. Ürünlerimizde beş aşamalı filtre sistemi bulunmaktadır. Tamamı paslanmaz çelikten üretilen arıtma cihazlarımızda 4 adet filtre mevcuttur. Ayrıca on yıla kadar parça bulundurma garanti ile uzun yıllar cihazlarımızın hizmet vermesini amaçlamaktayız.

Su arıtma sistemleri evlerde tezgah altı ve tezgah üstü olmak üzere iki çeşitte satışa sunulmuştur. Ayrıca ofislerde kullanılmak üzere ofis tipi ve daha geniş ölçülerde endüstriyel ihtiyaçlara hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sağlık kuruluşlarından onaylı ve 2 yıl boyunca ürün garantisi vermektedir.