Valfli Kraft Alüminyum Doypack ve Opp Şeffaf Poşetler

16/12/2018 0 Yazar: Ümit Demir

Valfli ürünler sadece gıda sektöründe değil birçok alanda kuru tutulmak istenen malzemeleri muhafaza etmek için tasarlanmış sistemlerdir. Valf sayesinde hava çıkış yeri bulunması paketin içinde hava kalmadığı için ürünün bozulmasını önlemektedir. Ürün normal koşullardan çok daha uzun sürelerde kuru şekilde saklanabilir. Uzun raf mnrü ile üretilmiş gıdaların korunmasına yardımcıdır. Kahve tarzı baharatların hava ile temasından uzak nemlenmeden uzun süre kalabilmesini sağlar. Gıda dışı ürün olarak alüminyum doypack balık, kuş, su kaplumbağası gibi canlıların yemlerini 3 ile 5 yıl arasında uzun saklama koşulları ile muhafaza etmeye imkan tanır.

Kraft kaplaması seçeneği ile doypack ambalaj her zaman şık ve özel tasarım ürünler için idealdir. Doğal ambalaj görünümü sayesinde raflarda kendini belli edecek kalitededir.

Opp özellikteki şeffaf poşet daha çok organik ürünlerin ya da bakliyat ürünlerinin paketlenmesi ve satılması amaçlı alınan ambalajlardır. Bakliyat ürünlerinin doğallığını bozmadan raflarda taze tutulmasını sağlamaktadır. Gün ışığından etkilenmeyecek ürünlerde tercih edilir. Farklı kilogram paket boyutları ile her türlü ürünün paketlenmesine yardımcı olacak nitelikte ambalajlardır.