Beklentilerizi Karşılayacak Diş Tedavileri

Beklentilerizi Karşılayacak Diş Tedavileri

10/02/2019 0 Yazar: videoadmin

İnsan odaklı hizmetlerine başladığı günden bu yana başarıları ile Ataşehir diş sektöründe fark yaratan Orident, profesyonel çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gerekli eğitimleri almış ve deneyim sahibi diş hekimlerimiz ile tüm diş sorunlarınıza yenilikçi ve etkili tedaviler uyguluyoruz. Sağlıklı bir ağız için öncelikle diş ve ağız bakımına önem verilmelidir. Bu konuda merkezimizde gerekli bilgiler istenildiği her zaman verilmektedir.

Son günlerde artan ilgi ile implant diş uygulamalarını teknolojik gelişmeler ışığında geliştirdik. Kaybedilen dişlerin işlevini görmesi için yapılan bu uygulama ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Temel amacımız hastalarımıza konforlu bir yaşam sunmaktır. İmplant uygulamalarımız ile bu amacımıza büyük oranda ulaşıyoruz. Kaybettiğiniz dişleriniz için üzülmeyi bırakın ve dişlerinizi bize emanet edin.

Eksik olan dişler için tercih edilen yöntemlerden biri de kaplama diş seçenekleridir. Hem estetik yönden hem de verimlilik açısından son derece ideal olan bu yöntemi merkezimizde başarı ile uyguluyoruz. Doğal görünümü ile rahat bir kullanım olanağı sunan kaplama dişler, çiğneme ve konuşma işlevlerinin de geri kazanılmasına yardımcı olur.