Kumaş Seçiminde Kalitenin Adresi

Kumaş Seçiminde Kalitenin Adresi

11/02/2019 0 Yazar: videoadmin

Son zamanlarda gelişen tekstil sektörü ve yöntemleriyle beraber yeni kumaşlar ve markalar ortaya çıktı.Bu markalardan birisi de freedom markası. Oldukça kaliteli ürünler üreten bir marka. Renklendirme yaparken son derece sağlıklı ve kanserojen olmayan maddeler kullanılıyor. Nevresim seçerken kalitesine dikkat edilmelidir çünkü kalitesiz ürünler çabuk yıpranır ve sağlıksızdırlar.

Freedom markasının pamuk saten nevresimlerini kullanabilirsiniz. Bu kumaş hem terlemenize engel olur hem de oldukça konforludur. Rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Uyku sırasında rahatsızlık vermez. 57 tel sıklığı ile dokunduğundan hem sağlam hem yumuşaktır. Cep dostudur ve sağlığınıza zarar vermez. Bilinmeyen markaların pamuk saten kumaş çeşitleri alınmamalıdır. Pamuğa alerjisi olanlar da bu kumaştan uzak durmalıdır çünkü kumaşlar has pamuk kullanılarak yapılmaktadır. 

Ne çok ucuz ne çok pahalı denilebilecek bu ürünlerin tek kötü özelliği çok kırışması olabilir. Yıkandığında mutlaka ütülenmeli. Ayrıca düşük derecede yıkanmalı ve düşük ısı ayarıyla ütülenmelidir. Aksi taktirde rengi solabilir ve uzun ömürlü olmaz. Yıkama ve ütüleme talimatlarına uyduğunuzda uzun yıllar ürünü kullanabilirsiniz.